Debašu kluba „Perspektīva” trešā debašu nodarbība

29.10.2014.

Debašu klubs „Perspektīva” trešdien, 29.oktobrī plkst.18:30 rīko debašu nodarbības, kas turpmāk šajā laikā notiks katru trešdienu DOTS mājā. Pievienoties jau otrajai debašu kluba sezonai aicināts ir ikviens, kas vēlas pilnveidot savas runas prasmes, argumentācijas spējas un paskatīties uz lietām no cita skatupunkta. Tāpat, debašu nodarbības ir iespējas papildināt savas zināšanas, diskutēt par aktuālām tēmām un attīstīt kritisko domāšanu.

Nodarbības tiek aizvadītas neformālā gaisotnē, lai laiks pēc darba vai mācībām būtu pavadīts ne tikai lietderīgi, bet arī patīkami.Visa aktuālā informācija pieejama Facebook lapā vai rakstot vēstuli uz e-pasta adresi: dkperspektiva@gmail.com. Uz tikšanos nodarbībās!

Par debašu klubu

Debašu kluba „Perspektīva” misija ir piedāvāt jauniešiem iespēju pilnveidot savas runas prasmes, argumentācijas spējas un paskatīties uz lietām no cita skatupunkta, lai padarītu Latvijas sabiedrību saliedētāku, inteliģentāku un iecietīgāku pret atšķirīgo. Debašu kluba vīzija ir būt vienam no vadošajiem debašu klubiem Latvijā, kas pulcē erudītus, motivētus un atraktīvus jauniešus vienuviet. Kluba būtība ir veicināt sabiedrībā izpratni par aktuāliem jautājumiem, kas skar politiskas, sociālas un ekonomiskas tēmas. 

Norises vieta

AdreseDOTS māja: Alberta iela 13, Rīga