Sarunu festivāla LAMPA iesildīšana Cēsīs

20.05.2016.

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Cēsu novada dome un “Skola6” aicina Cēsu iedzīvotājus uz vakara tikšanos neformālā noskaņā par otro Sarunu festivālu LAMPA, kas notiks Cēsu pils parkā 1.-2. jūlijā.

Pasākums notiks 20. maijā no 18:00 līdz 20:00 kopā strādāšanas telpā “Skola6”, Skolas ielā 6.

Vakara gaitā festivāla rīkotāji informēs par festivāla ideju, mērķiem, plānošanu un praktisko norisi.  Runāsim arī par idejām cēsnieku aktīvai līdzdalībai festivāla ietvaros.  Plānots, ka festivāla laikā Cēsu pils parka sirdī – uz saliņas – atradīsies Cēsu telts "MĀJVIETA (?) / cēsis", kas būs tieša un simboliska satikšanās vieta festivāla apmeklētājiem ar cēsnieku stāstiem, iesaisti, uzņēmējdarbību un viesmīlību. Tāpat runāsim par cēsnieku iespējām praktiski iesaistīties festivāla apmeklētāju uzņemšanā, izīrējot vai piedāvājot naktsmājas, kā arī piedaloties kā brīvprātīgajiem.

Vēlamies, lai Sarunu festivāls LAMPA ir stāsts, kuru kopīgi veido un ar kuru lepojas ikviens Cēsu iedzīvotājs. Cēsis jau iemantojusi neoficiālās Latvijas kultūras galvaspilsētas statusu. Ar mājvietas došanu sarunu festivālam LAMPA Cēsis sāk iezīmēties arī kā demokrātijas galvaspilsēta.

PROGRAMMA

18:00

Cēsu mēra Jāņa Rozenberga uzruna

18:10 - 19:00

Ieva Morica, Sarunu festivāla LAMPA direktore: festivāla ideja, mērķi, sadarbība ar Cēsīm

Egita Prāma, festivāla programmas kuratore: ieskats 2016.g. festivāla programmā.

Lelde Prūse, festivāla kultūras programmas kuratore un brīvprātīgo koordinatore: aicinājums cēsniekiem pieteikties par brīvprātīgajiem.

18:50 - 19:30

Jānis Ķīnasts, vietradis: par Cēsu telti festivālā "MĀJVIETA (?) / cēsis"

Kārlis Pots, Cēsu novada dome: par aicinājumu cēsniekiem piedāvāt festivāla apmeklētājiem naktsmājas

19:30-20:30 Neformālas sarunas, mūzika, uzkodas.

Norises vieta

AdreseSkolas iela 6, Cēsis